בנימינה החדשה

שכונת הבורג'

בנימינה החדשה

בנימינה החדשה – שכונת הבורג'

בחודש פברואר האחרון הפקידה מועצת בנימינה את תוכנית המתאר המקומית לאישור הועדה המחוזית, הפקדת התכנית גורמת לוודאות תכנונית ובעקבותיה לעליית ערך הקרקע.

בנימינה המושבה הינה מושבה שלווה, כפרית ופסטורלית ועם זאת נחשבת לחלק הצפוני של מטרופולין תל אביב וזאת תודות לקרבה לצירי תנועה ראשיים – כביש 4, כביש החוף וכמובן לתחנת רכבת מרכזית (29 דקות לתל אביב) הנחשבת תחנת עוגן ומחברת בין בנימינה לרוב חלקי הארץ.

בשנים האחרונות בעקבות מצוקת הדיור מינתה המדינה כחלק מאסטרטגיית תכנון כלל ארצית צוותי תכנון חיצוניים שיעבדו בשיתוף פעולה עם רשויות ומועצות של ערים ומושבים על הכנת תוכנית מתאר ליישוב וזאת על מנת לתת למועצות את האפשרות לקדם תוכניות מפורטות ביעילות וללא בירוקרטיה תכנונית מיותרת שמעכבת את ההליך.

לטובת תוכנית המתאר הכוללת של בנימינה פועל צוות היגוי ותכנון ב – 6 שנים האחרונות ולאחר תהליך ארוך שכלל מספר חלופות תכנוניות, נבחרה החלופה המיועדת להפקדה למתן תוקף בוועדה המחוזית.

תשריט תוכנית

תמונות בנימינה המושבה

תוכן עניינים

בנימינה החדשה

אתם מוזמנים להתרשם מאתר הפרויקט לחצו כאן
למידע נוסף לחץ כאן

פרויקטים נוספים

פרויקטים חדשים שבוצעו על ידי החברה

תל אביב-עיר על חוף (ת"א/3700) מיזם הנדל"ן החדש והמבוקש, ממוקם על רצועת החוף האטרקטיבית ביותר בישראל בצפון מערבה של העיר תל אביב
כפר סבא - מתחם בן יהודה צפון המחר של כפ"ס כבר כאן – שווק עתודת הקרקע האחרונה בעיר! השיווק הסתיים בהצלחה בשנת 2016 ונכנס לתכנית מתאר של כפר סבא
רובע עיר ימים שתוקם על קו חוף הים בחדרה, ביוזמתה ועידודה של עיריית חדרה המאפשרת גם לך להגשים את החלום ולרכוש זכות לדירה על הים רובע "עיר ימים חדרה"